Vyhřívané potahy sedadel pro auta

Už jste se zamysleli nad tím, že nám zima za chvilku zaťuká na dveře? I my jsme nad tímto tématem přemýšleli a pro ty, kteří by rádi v zimě sedali do vyhřívaných sedadel, máme vynikající novinku. Že nemáte vyhřívaná sedadla, ale vyhříváním byste nepohrdli? Pro takovéto řidiče máme novinku v podobě vyhřívaných autopotahů.

 

Masážní vyhřívaný autopotahZajímá vás, jak to vlastně funguje? Jedná se o potah na sedadla, který má univerzální systém upevnění. Všechny vyhřívané autopotahy na sedadla mají dvanácti voltové napájení konektorem. To se zasunuje do zásuvky autozapalovače, který je nainstalovaný snad už v každém autě. U každého autopotahu je zabudovaný termostat. Tyto autopotahy jsou naprosto univerzální a hodí se naprosto do každého auta. K sedadlům se připevňují pomocí gumových popruhů.

Vyhřívaný autopotahJako další máme v nabídce masážní autopotah s vyhříváním. Tato novinka na našem trhu je určena jako potah sedadla s univerzálním systémem upevnění. V každém potahu je zabudováno šest masážních motorů a k tomu vyhřívání. Napájet se dá buď dvanácti volty nebo dvě stě dvaceti. Tento doplněk je naprosto ideální nejenom na dlouhé cesty, ale klidně i do kanceláře nebo jen tak pro relaxaci. 

U všech typů je ovládací panel, který velmi usnadňuje veškerou obsluhu těchto potahů. Máte zájem o tuto vynikající věcičku? Potom se koukněte na naše webové stránky. Společnost Vopi.cz totiž má v nabídce ještě spoustu dalších vynikajících věcí, které jsou nejenom na pohled velmi hezké, ale navíc jsou vysoce praktické a hodí se do každé domácnosti a auta.  

Podívejte se na naše vyhřívané autopotahy a vyberte si z pestré nabídky těchto univerzálních pomocníků do auta pro chladné zimní cesty.  Nemusíte si přece hned kupovat drahé vyhřívané sedačky. Teplíčko se dá přece vyřešit i naprosto jednoduše. Ptáte se jak? No přece našimi vynikajícími autopotahy, které vás v zimě zahřejí naprosto stejně, jako klasické vyhřívané sedačky.

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0