Vopi rozšiřuje svou nabídku zboží!

Právě v nadcházejícím předvánočním období vám přinášíme novou a rozšířenou nabídku zboží! Nové produkty se skvěle hodí jako dárek k Vánocům pro maminku, tatínka i děti. Přesvědčte se o tom sami! 

Nášlapy na schodech BerlinNášlapy na schody PraguePro zútulnění domova jsou nově v nabídce koberce na schody Berlin. Na výběr je několik barevných provedení (béžový, světle béžový, tmavě béžový a smetanový) a tyto nášlapy na schody se hodí do každého interiéru. Vaše schodiště zútulní a navíc vás ochrání před případným uklouznutím. Koberec na schody Berlin je nabízen v rozměrech 28x65 cm. Tento koberec je vyroben z kvalitního materiálu. Dále nově nabízíme nášlapy na schody Prague, které mají stejnou funkci jako koberec na schody Berlin. Nášlapy jsou však nabízeny v širší škále barevných provedení (modrá, béžová, červená a antraciet). Nášlapy na schody Prague také ochrání vaše schodiště před opotřebováním. Tyto koberce a nášlapy ocení jako dárek každá hospodyňka.


Potah sedadla masážní s magnetyHnědý plyšový tygr

Pro tatínky najdete nově v naší nabídce masážní potah sedadla s magnety. Tento masážní potah se velmi hodí pro všechny, kteří tráví za volantem mnoho času. Zabraňuje bolestem zad. Vaše páteř bude i po dlouhých hodinách řízení příjemně uvolněná. Masážní potah má univerzální systém upevnění a magnety jsou zabudovány uvnitř potahu. Tento potah ocení každý, kdo má rád své pohodlí i na delších cestách.

Děti ocení krásné plyšové tygry, které jsme také nově zařadili do naší nabídky. Na výběr jsou dvě barevná provedení – tygr bílý a tygr hnědý. Tygra můžete položit jako dekoraci na podlahu v dětském pokojíčku. Tělo tygra se dá také naplnit a děti jej mohou používat jako polštář. Tento plyšový tygr potěší každé dítě, které má rádo zvířátka. Jeho délka je 85 cm a vyroben je ze stoprocentního polyamidu. Na Vopi.cz nakoupíte snadno a rychle skvělé vánoční dárky pro celou vaši rodinu!

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0