Travní koberec - kousek jara na váš balkón

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Travní koberec - kousek jara na váš balkón

Jaro se probouzí a s ním i přirozená lidská touha mít doma „svůj zelený kousek“. Nabízíme řešení pro ty, kteří nemají svoji zahrádku, a přesto by si přáli doma běhat po trávě.

 

V posledních letech se stal velkým hitem umělý travní koberec. Skvěle se hodí na balkón, terasu, jakýkoliv dvorek nebo venkovní prostranství.

umělý travní koberec na balkóně

 

Skvěle vynikne také ve veřejných prostorách jako je restaurace či kavárna. Příjemný a vzhled dodá také Vašemu posezení na terase.  V menších rozměrech může sloužit jako originální rohožka.

Umělý travní koberec na terase

Travní koberec v případě deště odvádí vodu a na povrchu se netvoří kaluže. Další nespornou výhodou je, že neroste, tudíž ho nemusíte sekat

Ve VOPI máme travní koberec v několika variantách. Liší se materiálem, ze kterého je vyroben.

Základní venkovní umělý travní koberec má výšku vlasu 3mm a gramáž 300g/m2. Ve srovnání s dalšími variantami není tak měkký na dotek.

Umělý travní koberec

 

Umělý travní koberec Masters je měkčí, má výšku vlasu 8-10mm a gramáž 600g/m2. Tím se řadí mezi umělé travní koberce se skvělým poměrem cena /výkon.

Umělý travní koberec Masters

 

Milovníkům vysokého vlasu nabízíme umělý travní koberec Saint Tropez. Je velmi měkký a zároveň odolný, výšku vlasu má 25-30mm a gramáž 880 g/m2.  

Umělý travní koberec Siant Tropez

 

Rozměry travního koberce vyrobíme na Vaše přání, vyrábíme z metráže a žádný rozměr ani tvar pro nás není problém. Vše si nastavíte jednoduše v našem konfigurátoru.

 různé rozměry a tvary travních koberců

Autor: Jitka Marková

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít