Přezuto už nejspíš máte… a co převlečeno?

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Přezuto už nejspíš máte… a co převlečeno?

Autopotahy rozjasní Váš vůz!S nadcházející zimou motoristé nejvíce řeší přezutí zimních pneumatik. Je to logické, tuto povinnost nám uděluje §40a zákona 361/2000 Sb.

Když už v tomto období věnujeme autům zvýšenou péči, je to dobrá příležitost se zamyslet, jestli by našemu vozu neprospěly také nové autopotahy. Nejenže jsou praktické, ale díky nejrůznějším dekorům dokáží doslova rozjasnit interiér vozu.

Ve Vopi Vám nabízíme 3 základní typy autopotahů:

 

1. Autopotahy na přesně na míru do vašeho typu auta

V konfigurátoru nejprve zvolíte značku a model vozu, v druhém kroku vyberete materiál a dekor, a ve třetím kroku barevné provedení. Každý z autopotahů je pečlivě vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Pro ty, kterým na dokonalosti jejich auta opravdu záleží.

 

2. Univerzální autopotahy

Jsou řešením, pokud chcete ušetřit čas při vybírání. Nabízíme několik druhů, které si naši zákazníci oblíbili. Univerzální autopotahy jsou většinou také cenově dostupnější. Pro tuto sezónu jsme několik modelů univerzálních autopotahů výrazně zlevnili, myslíme si totiž, že nový vzhled si zaslouží každé auto.

 

3. Vyhřívané autopotahy

Zažili jste už ten pocit, kdy si zmrzlí sednete do auta a sedačka pod Vámi začne topit? Že nemá Vaše auto takovou funkci? Zkuste náhradní řešení – vyhřívaný autopotah – určitě bude tato varianta cenově dostupnější než koupě nového auta s vyhřívanými sedadly.

 

Pokud autopotahy nejsou zrovna to pravé ořechové, čím byste chtěli Vašemu autu udělat radost, doporučujeme prohlédnout si celou řadu našich autodoplňků. Třeba Vám nějaké vychytávka padne do oka – nabízíme organizéry, stěrače, loketní opěrky, kryty kol, povinnou výbavu, držáky telefonu, žárovky, škrabky a mnoho dalšího.

 

Autor: Jitka Marková

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít