Pohádkové dětské polštáře

Pokud chcete udělat svému dítěti radost a dopřát mu příjemné pohodlí pro nezbytný odpočinek, jistě využijte překrásné barevné dětské polštáře. Dětské polštáře jsou výjimečné zejména tím, že jsou opravdu nesmírně kvalitní. Materiál, který se k jejich výrobě používá, je bavlna. Cena je také dostupná pro každého z nás, takže můžeme udělat svému dítěti radost a zakoupit mu krásný polštář.

Bez výplně nás tento produkt vyjde na 81 Kč a s výplní na pouhých 155 Kč.

Dětský polštářek Bořek StavitelPolštářky určeny pro děti jsou k dostání v různých vyhotoveních a s mnoha motivy. Mezi ty nejoblíbenější patří motiv známé pohádkové postavičky, kterou je Bořek stavitel. Tento polštář zobrazuje hlavní postavu, tedy Bořka, který je vyobrazen na meruňkovém podkladu. Velice se hodí zejména do chlapeckého pokojíčku.

Dětský polštářek s medvídkem PůDalším nesmrtelným motivem, který se dá na polštářku zakoupit, je medvídek Pů. Tato známá postavička se zaryla do srdcí všech našich dětí a ty si jistě rády dopřejí odpočinek právě na tomto polštáři. Polštář s medvídkem Pů je samozřejmě také vyroben z bavlny a je vhodný nejen do postýlky vaší malé ratolesti, ale bude se také velice hezky vyjímat jako dekorace. Motiv medvídka Pů je vhodný jak pro malé slečny, tak pro chlapce. Velice dobře se tento produkt hodí jako nevšední, ale praktický a hezký dárek. Je na vás, jestli si zakoupíte dětské polštářky celé nebo pouze povlaky, obojí je možné.


Dětský koberec Princess žlutýDo pokojíčku mladé princezny se bude hezky hodit polštář s motivem Sněhurky. Tento polštář Princess je žlutý a na něm je motiv pohádkové postavičky, kterou miluje každá mladá dáma. Určitě uděláte svému dítěti velkou radost koupí tohoto krásného produktu, díky kterému mu zpříjemníte pobyt v pokojíčku. Můžete si vybrat z mnoha různých motivů dětských polštářků. Je jen na vás a na vašem dítěti, jaká oblíbená pohádková postavička se zaryje do vašeho srdce v podobě tohoto ložního doplňku.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0