Odkapávače na boty pro Váš čístý dům

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Odkapávače na boty pro Váš čístý dům

Pro tento týden jsme pro vás na našich internetových stránkách připravili vynikající čističe obuvi a odkapávače na boty. Potřebujete rohože k čištění a odkládání obuvi? V tom případě se podívejte na naši nabídku právě těchto produktů. Jedná se o ne moc velké rohože, kterou jsou právě díky tomu lehce skladné. Jsou vhodné jak k vnitřnímu, tak i k venkovnímu použití.

Rohožka na čistění bot DracoRohože jsou vyrobeny z gumy v kombinaci s kokosovým vláknem a plastem. Podívejte se na tuto skvělou nabídku a vyberte si takovou rohož, která se vám bude nejvíce zamlouvat a bude se ideálně hodit do vašeho interiéru či exteriéru. Jak již bylo zmíněno, v nabídce je několik možností. Jako první se jeví rohožka na čištění bot Draco. Ta je určena pro čištění bot před vašimi dveřmi.

Všechny takovéto rohože mají vyvýšené okraje, jsou tvořeny z pevného drátu, který velmi těsně obepínají hrubé kokosové vlasy. Odkapávač bot je vynikajícím pomocníkem, který napomáhá udržování čistoty při vstupu do hlavního vchodu. Ten je vyroben z plastu a svými rozměry 39 x 31 cm je naprosto ideální pomocník a to hlavně při nepříznivém počasí, jako je déšť nebo tající sníh.

Odkapávač na boty spojovacíČistící rohožka Eko FantasticMáte zájem o takovýto odkapávač, který sice pojme pouze jeden pár obuvi, ale je tak důmyslně vyroben, že se dá klidně různě napojovat? V tom případě se podívejte na naše webové stránky a objednejte si tohoto vskutku perfektního pomocníka pro udržení pořádku. Nebo byste raději čistící rohožku Eko Fantastic? Tuto a mnoho dalších najdete právě na našich webových stránkách. Pořiďte si takovouto eko rohožku, která je vyrobena pomocí recyklace z PET lahví a pneumatik.

Překvapte svou návštěvu tímto vskutku perfektním výrobkem, který hned na první pohled zaujme naprosto každého a to pro svůj vynikající design a nesporně výtečné služby. Chcete i vy mít takového skvělého pomocníka před svými dveřmi? V tom případě si odkapávač na boty objednejte na našich webových stránkách.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0