Nové univerzální autopotahy

Máte rádi ve svém autě pořádek a hezké a přitom praktické věci? Chtěli byste do svého auta univerzální autopotahy, které nejenže hezky vypadají, ale jsou i nesmírně praktické? Potom si objednejte z našich webových stránek tyto vynikající autopotahy. Vybírat můžete z několika typů a barev. 

 

Univerzální autopotahy CarbonJako první jsme pro vás připravili velmi oblíbené univerzální autopotahy Carbon. Ty nabízíme ve stříbrném, vínovém a nově i v černém provedení. Režný materiál, z kterého jsou vyrobeny, je velice kvalitní a je ze stoprocentního polyesteru. Tyto potahy jsou více nežli vhodné i pro sedačky s bočními airbagy, jsou otestovány a je možné je prát v automatických pračkách při teplotě 30 stupňů Celsia.

Potahy do auta TurboDalším typem jsou univerzální autopotahy Turbo. Jsou vhodné po drtivou většinu vozů. Vyznačují se především nádherným barevným provedením a velmi kvalitním materiálem. I tento je zhotovený ze stoprocentního polyesteru a tak jako autopotahy Carbon, jsou i tyto vhodné pro sedadla s bočními airbagy. I u těchto došlo k testování a mohou se prát v automatické pračce při teplotě 30 stupňů Celsia.

Potahy do auta RacingUniverzální autopotahy Racing se hodí do téměř každého vozu. Vyznačují se více než ostatní krásným barevným provedením a vysoce kvalitním materiálem, který je zhotovený také ze stoprocentního polyesteru, jsou testované a hodí se taktéž i pro sedadla s bočními airbagy. 

Univerzální autopotahy ButterflyTak jako všechny předešlé autopotahy, jsou i univerzální autopotahy Butterfly vhodné pro drtivou většinu vozů. A tak jako u všech již zmiňovaných autopotahů i tady platí, že jsou vyvedeny v krásných barvách a z vysoce kvalitního materiálu. I tyto se mohou prát v automatické pračce na 30 stupňů Celsia. 

Zajímá vás naše nabídka? V tom případě se podívejte na naše webové stránky, které jsme připravili pro naše klienty, tedy i pro vás. Přejeme šťastnou ruku při výběru vysoce kvalitních univerzálních autopotahů.

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0