Nová kolekce kusových koberců Tunise

Na internetovém trhu s koberci zřejmě je velmi významným hráčem na trhu značka Vopi. Její kolekce různých kusů je oblíbená jak cenově, tak výběrem. Nyní přišla Vopi s novou kolekcí kusových koberců, které jsou v drtivé většině vyrobeny v Tunisku. Jejich orientální motivy a barevnost jsou prostě jedinečné a všichni milovníci těchto kousků by si je měli pořídit. Stačí jen nahlédnout na jejich webové stránky a vybírat.

Kusový koberec Adara terakotaNapříklad kusový koberec Adara terakota. Je vyroben ze stoprocentní vlny a má výšku vlasu osm milimetrů. Má obdélníkový tvar a světlý odstín. Vyznačuje se vysokou kvalitou a prvotřídním strojovým zpracováním. Hodí se do každého interiéru, který díky svým jemným barvám a pestrému motivu, dotváří jedinečný ráz. Na velmi podobné bázi je vyroben i koberec Adara terakota ovál. Jak již sám název napovídá, jedná se o ten samý kus. Rozdíl je pouze ve tvaru.
Kusový koberec Almas

Naproti tomu kusový koberec Almas je proveden v několika velikostech. Jeho vzory přímo vybízí k představám orientu. Cenově jsou tyto kusy naprosto bezkonkurenční a všichni, kteří touží po změně svého interiéru, by si jej měli pořídit. Hodí se totiž naprosto všude. Jeho teplé a velmi příjemné barvy protkávané kouzelnými vzory, jsou naprosto neodmyslitelnou součástí vašich domovů.


Kusový koberec AsterionJako další stojí za zmínku kusový koberec Asterion. Je to neskutečně krásný a barevně perfektně sladěný kus. Jeho přenádherně provedený design prosvítí naprosto každou domácnost. I tento je proveden v několika velikostech. Nahlédněte na webové stránky společnosti Vopi a nechte se i vy unášet kouzlem těchto vskutku fantastických kousků. Vyberte si z pestré škály nádherných koberců.


Na výběr je jich opravdu mnoho a nemá cenu se o všech zmiňovat. Vždyť všechny stojí za pozornost. A ať už se rozhodnete pro jakýkoliv kus, rozhodovat se můžete u velkého množství typů mezi obdélníkovým tvarem nebo oválným. Záleží jen na vás, který se vám bude lépe vyjímat třeba u krbu. Připravte se ale na jednu zásadní věc. Vybrat bude velmi těžké, protože každý kus je prostě dokonalý.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0