Nové dětské kusové koberce - podzim 2012

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Nové dětské kusové koberce - podzim 2012

Asi každý dětský pokoj je vyzdobený nádhernými dětskými motivy a o pestrobarevnosti ani nemluvíme. Toto všechno splňují i dětské koberce, které jsou vyráběny jenom pro ty nejmenší. Děti totiž milují hravost a pestrost barev, což je motivem každého dětského koberce. 

Kusové koberce Kids PlanetDětský koberec Kids PlanetProto i my jsme pro vás rozšířili naší nabídku o další skvělé dětské koberce, které se nazývají Kids Planet. Jedná se skutečně o novinku ve světě dětských koberců. Kusové koberce Kids Planet jsou vyráběny v různých provedeních, které si zamilují i vaše děti. Výhodou jsou i jejich malé rozměry. Vyrábějí se totiž o rozměru 100 x 150 centimetrů, takže se vejdou i do menších dětských pokojíků. Ať si i vaše děti rozvíjejí svou představivost a ať jsou vždy plné života! Proto jim vyberte barvami hrající dětský koberec Kids Planet, který nyní najdete v naší rozšířené nabídce.

Jestli je vaše dítě přímo blázen do všech zvířátek, tak mu pořiďte právě tento dětský koberec, na kterém je zobrazena žirafa. Kromě zvířátek si můžete vybrat i motiv letadla, který taktéž děti milují. Pro jednodušší údržbu má koberec Kids Planet jenom 8 milimetrů vysoký vlas. Krátký vlas má i další skvělá novinka, kterou nyní najdete v naší nabídce. Jsou to kusové koberce Galaxy Kids, které jsou opět plné života, a rovněž jako koberce Kids Planet jsou vyráběny ze stoprocentního polypropylénu.

Dětské koberce Galaxy KidsDětské koberce Galaxy KidsOpět se jedná o skvělé novinky v oblasti dětských koberců. Koberce Galaxy Kids jsou vyráběny v nádherných barevných odstínech. I tady jejich výrobce vsadil na osvědčený motiv zvířátek, který má rado každé dítě. My vám nyní přinášíme dětské koberce, na kterých najdete žirafu, zebru, nebo i opici a mnoho dalších oblíbených zvířátek. Když vyberete svým dětem jeden z koberců Galaxy Kids, tak jim určitě uděláte velikou radost. Kusové koberce Galaxy Kids jsou vyráběné o rozměrech 120 x 170 centimetrů a my vám tyto skvělé koberce, které mohou zdobit i pokoj vašich dětí, nabízíme za fantastické ceny. Jedná se totiž o kvalitní dětské koberce s přepracovanými motivy!

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít