Nová kolekce rohožek a předložek - jaro 2014

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Nová kolekce rohožek a předložek - jaro 2014

Venku již naplno propuklo jaro. Příchod jara můžete oslavit s námi výměnou bytových rohoží a rohožek. Právě v těchto dnech přicházíme s novou kolekcí rohožek.

Rohožky AmbianceJako vždy se vám snažíme přinést nové trendy za přijatelnou cenu. Prohlédněte si naši novou nabídku rohoží Ambiance, které je vhodné umístit před hlavní vchod do bytu či domu. Vybírat můžete z různých barev i rozměrů. Rohožka Ambiance Flash FlowerJedná se o vysoce funkční rohožky, které jsou schopny vysoké absorpce vody. Velmi snadno na nich také očistíte obuv. Rohožky Ambiance mají dlouhou životnost právě díky kvalitnímu materiálu, zpevněným okrajům a rubové straně z vinylu. Výška vlasu rohožek Ambiance je osm milimetrů. Tyto rohožky jsou velice husté. Vybrat si můžete rohožky s klasickým vzhledem i módními motivy.

Předložky do kuchyněNaprostou novinkou jsou předložky do kuchyně. Je jasné, že nejlépe se v kuchyni udržují jiné typy podlah, než koberec. Pokud se pohodlí koberce přece jen nechcete vzdát, jsou předložky do kuchyně naprosto ideálním řešením. Nabízíme vám hned několik originálních variant. Naše předložky do kuchyně v sobě spojují jedinečný design i funkčnost. Rubová strana předložek je opatřena silnou protiskluzovou vrstvou tak, aby byla ochráněna vaše bezpečnost. Výška vlasu je 5 mm. Kuchyňské předložky prodáváme ve standardních rozměrech 50x150 cm a 9 různých designech. Vybrat si můžete takové provedení, které bude například barevně ladit s vaší kuchyní. Velkou výhodou těchto předložek také je, že je můžete prát i v pračce, a to na 30 stupňů.

Předložka do kuchyně Lemons

Předložka do koupelny CaressePředložky do koupelnyV naší nabídce nově nechybí ani hit mezi předložkami do koupelny - předložky Caresse. Tyto předložky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Tento materiál se chová stejně jako paměťová pěna například v matracích. Vždy se sama vrátí do svého původního tvaru. Předložky Caresse vám přináší luxus, hebkost a pohodlí. Výška vlasu těchto předložek je dva centimetry. V naší nabídce naleznete šest univerzálních variant. Nabízíme předložky béžové, šedé, hnědé, ivory a dalších barvách.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0