Mrazíky už udeřily, využijte našich zimních autodoplňků

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Mrazíky už udeřily, využijte našich zimních autodoplňků

Říjen se pomalu ale jistě přehupuje do své druhé poloviny a to jsme ještě ani nestačili zaregistrovat jeho příchod. Ani se nenazdáme, a ranní sněhová pokrývka na předním skle našeho auta nám znepříjemní den již od samého počátku.

Škrabka na led s rukavicíNezbývá nám tedy nic jiného, než popadnout malý smetáček a škrabku a hurá na věc. U nás je vám k dispozici mimo jiné široký sortiment doplňkového zboží k automobilu škrabky a smetáčky nevyjímaje. A co víc, dokonce oboje v jednom! Od nejjednodušších plastových škrabek doplněné břitem na led a gumovým stěračem, kde se na druhém konci vyskytuje malý smetáček na ometání sněhových závějí, až po komplikovanější a kompaktnější. Takovéto základní vybavení by vám určitě nemohlo ve vaší auto výbavě chybět, a pokud jej ještě nevlastníte, je nejvyšší čas tak učinit. Naše škrabky se pohybují v cenové relaci již od 24 korun!

Ventilátor s ohřevem FrostPokud si však rádi přispíte a do práce jezdíváte vyloženě "za minutu dvanáct", je jasné, že vám na nějaké ometání sněhu a pracné seškrabávání úhledných sněhových bochánků jednoduše nezbude čas ani kdyby jste chtěli. Právě pro vás - a taky pro ty, kteří si rádi usnadní život - jsme připravili speciální novinku. Ventilátor do automobilu s LED osvětlením a celoplošným ohřevem, který je však úplně klidně využitelný i na jakýkoliv konkrétní bod, tedy i na přední sklo! Zatímco vy se tedy budete pomalu rozehřívat uvnitř auta a budete vybírat třeba vhodné CD na vaši cestu, přední sklo nebo cokoliv jiného se vám rozmrazí jako mávnutím kouzelného proutku.

Masážní autopotahy s vyhříánímZdá se vám, že nic lepšího již nemůže přijít? Ba naopak. Co byste řekli na vyhřívané autopotahy na sedadlech? Ani to není žádné sci-fi, ba naopak již docela stará záležitost využívaná mnoha podnikateli a zámožnějšími vlastníky automobilů. Tím se však nenechte zastrašit, my vám totiž nabízíme kvalitní vyhřívané autopotahy za cenu, nad kterou budete doslova žasnout! Vzpomeňte si na krušné momenty, které prožíváte po nasednutí do auta v zimě. Ty již mohou být nyní pasé! Stačí si jen vybrat podle svého gusta a náročnosti. Potahy jsou většinou univerzální na veškeré značky automobilů, nemusíte se tedy bát, že by vám potah neseděl. S našimi doplňky je zima zábava!

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0