Kusové koberce s ručně střiženým vlasem Ankara

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Kusové koberce s ručně střiženým vlasem Ankara

V našem dalším článku si vám dovolujeme představit nový typ kusového koberce Ankara. Je možné si jen pořídit také jako běhoun. Tyto úžasné moderní koberce jsou chloubou každé domácnosti. Vyznačují se hlavně jednoduchými vzory a překrásnými pestrými barvami. Potřebujete nějaký opravdu originální kousek do svého obývacího pokoje? Potom se podívejte na naše webové stránky a vyberte si z této úchvatné kolekce kusových koberců.

Kusový koberec Ankara se střiženým vlasemKusové koberce Ankara jsou doslova unikátní a to hlavně v ručně střiženém vlasu, čímž dostávají hodně netradiční vzhled. 

Kusový koberec Ankara

Jsou vyrobeny ze 100% Frizé a tím získávají punc naprosté kvality. Vyberte si tedy z několika velikostí a barevných odstínů a nechte si díky nim doslova prozářit svůj byt. Najděte si takovou barvu koberce, který se bude do vašeho interiéru naprosto hodit. 

 

Velikostně jsou tyto kusové koberce Ankara k dostání od té nejmenší 80 x 150 centimetrů, až po tu největší velikost, která činí 200 x 300 centimetrů. Jak sami vidíte, jsou tyto koberce k dostání nejenom v několika barevných provedeních, ale i velikostech, takže si může vybrat opravdu každý. Vždyť kusové koberce Ankara jsou doslova unikáty mezi jinými koberci. Podívejte se na naši vynikající nabídku a uvidíte, že si vyberete i vy toho svého favorita.

Nebo byste raději nějaký opravdu hodně šikovný běhoun? Potom se podívejte do naší nabídky, kde najdete právě takovéto koberce. Vždyť kobercový běhoun Ankara je velmi variabilní a vyrábíme ho ve dvou velikostech. Jsou obšité stejnobarevným chemlonem a jejich podklad je gelový. Ten zabraňuje jakémukoliv posouvání po podlaze. 

Máte zájem o naše koberce Ankara a to kusové či běhouny? Nebo třeba nejlépe oba dva typy? Potom se podívejte na naše webové stránky, kde najdete veškerou naši nabídku a vyberte si přesně takové kousky, které se budou nejlépe hodit do vaší domácnosti. Uvidíte, že budou naprosto úžasným doplňkem vašeho domova. 

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít