Kusové koberce Istanbul Shaggy

Nechte se inspirovat novou novinkou ve světě kusových koberců. Společnost Vopi vám přináší jedinečný kusový koberec, který si určitě zamilujete. Navíc vám ho budou všichni závidět, protože jeho design je opravdu zajímavý.

Kusový koberec Istanbul je druhem luxusního moderního koberce, který je vyroben z kvalitního materiálu Shaggy. Jeho předností je velmi hustý a až padesát milimetrů vysoký vlas, který vám poskytne jemnost a hebkost při každém vašem kroku. Tento jedinečný koberec vás zaujme již při prvním pohledu. Jeho zajímavé sestřižení vlasu totiž vytváří poutavý 3D reliéf, který kusový koberec Istanbul odlišuje od těch ostatních.

Kusový koberec Istanbul

Skutečně zajímavý a nevšední 3D reliéf dodá každému interiéru jedinečný moderní vzhled. V kombinaci s pečlivě vybranými odstíny moderních barev tak budete mít k dispozici nádherný bytový doplněk. Kusový koberec Istanbul Shaggy skutečně patří do každého moderního bydlení. Využijte i vy naši nabídku a pořiďte si překrásný a moderní koberec. My vám tento kvalitní a vskutku luxusní výrobek nabízíme za dostupnou cenou.

Kusový koberec Istanbul Shaggy black s3640Kusový koberec Istanbul Shaggy brown s3650Nahlédněte do naší nabídky a vyberte si koberec, který se vám bude líbit. Možná si zvolíte kusový koberec Istanbul Shaggy Black S3640, který vás dostane svým černo-šedým provedením. Máte-li světlejší interiér, tak právě tohle provedení je právě pro vás nejvhodnější. V naší nabídce však najdete i jiná provedení např. kusové koberce Istanbul Shaggy v rozličných dizajnech a taktéž i v různých velkostech. Můžete si kupříkladu vybrat ze třech provedení a to 80 x 150, 120 x 170 a 140 x 200 centimetrů. Jejich tvar je klasický obdélníkový.

Jak vidíte, vybere si skutečně každý. Je jen na vás, jak velký by měl být váš nový moderní koberec. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv provedení, vždy se jedná o velmi kvalitní kusový koberec, který je vhodný jako skvělý doplněk pro hezké bydlení.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0