Koupelnové předložky Rasta

Koupelnové předložky jsou určeny do naprosto každé koupelny. Podívejte se proto na naši nabídku a vyberte si z několika barev. Zútulněte si svoji koupelnu některou rohožkou z této úžasné kolekce. Jedná se o naprosto nezbytný doplněk do každé koupelny a to jak z estetické, tak praktické stránky. Pokud tedy milujete heboučké materiály, potom si docela určitě vyberete.

Koupelnová předložka Rasta

Veškeré předložky jsou totiž vyrobeny jen z vysoce kvalitních materiálů, které výborně sají a velmi rychle schnou. Koupelnové předložky Rasta Micro jsou vyrobeny z mikrovlákna a v několika barevných provedeních. Uvádí se, že díky svému jedinečnému složení toto mikrovlákno saje vodu až o padesát procent víc, než mikrovlákno klasické. 

Koupelnové předložky Rasta Micro jsou z osmdesáti procent z bavlny a z dvaceti procent z mikrovlákna. Jejich velikost je naprosto optimální ke každé vaně či sprchovému koutu, tedy 50 x 80 centimetrů. Vinylový podklad zabraňuje klouzání po povrchu koupelen, což je v drtivé většině dlažba. Tyto předložky jsou určeny právě pro tyto případy a to z důvodu měkkého došlápnutí a zabránění proniknutí chladu. 

Koupelnové rohožky Rasta NewDalším, velice kvalitním a jemným výrobkem, jsou rohože do koupelny Rasta New. Tyto jsou podobně jako předchozí rohožky vyrobeny z mikrovlákna, jež má velkou sací schopnost a velmi dlouho udržuje pocit sucha. Jen podle těchto vlastností se pozná opravdu kvalitní koupelnová rohož, kterou bezesporu Rasta New je. Prodáváme je celkem v šesti barevných provedeních. 

Nebo se podívejte na další součást nabídky a tou jsou rohožky Rasta. Tento moderní bytový doplněk je vyrobený ze sto procentní bavlny a je určený kamkoliv do domu. Nejčastěji jsou tyto koupelnové předložky používány v koupelnách nebo toaletách. I ty jsou provedeny v mnoha barevných odstínech. Podívejte se proto na naši vynikající nabídku a vyberte si z opravdu pestré nabídky rohožek.

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0