Kokosové venkovní rohože

Kombinace gumy a přírodního kokosového vlákna je velmi moderní záležitostí. Rohožky z tohoto materiálu jsou určeny hlavně k venkovnímu použití na čištění bot, ale mohou sloužit zároveň jako dekorace. V nabídce jsou v několika provedeních a velikostech.

Gumová rohož kokosová Bombay Crazy FlowersVyberte si přesně takové rohože, které budou odpovídat nejen vašemu vkusu, ale i velikostí. Design je naprosto úžasný a každého hned na první pohled zaujmou. Velkou předností je zajisté veskrze přírodní materiál. Motivů jednotlivých rohoží je taková spousta, že nebudete vědět, pro kterou rohož se máte rozhodnout. A cena takovéto rohože? Naprosto vynikající. Přesvědčte se sami na webových stránkách společnosti Vopi.cz.

Vybírejte mezi opravdovými skvosty, kterými tyto rohože stoprocentně jsou. Rozhodněte se pro některý ze spousty motivů a vítejte své hosty a návštěvy takovouto originální rohoží. Udělejte radost sami sobě, když se budete vracet domů a očistíte si obuv o takovouto originální rohožku.

Rohož kokosová Boucara Happy FrogV naší nabídce je několik druhů rohoží, které se od sebe liší velikostí a motivem. Jinak jsou všechny rohože vyrobeny ze čtyřiceti procent gumy a šedesáti procent kokosu. Plastická struktura je vysoká jeden centimetr. Každá takováto rohož má jako podklad gumu, čímž jí propůjčuje dlouhou životnost a nepropouští vodu. Navíc guma jako podklad neklouže, tudíž rohož i po použití zůstává stále na svém místě a nepokrčená.

Máte zájem pořídit si tuto skvělou rohož před své vstupní dveře? V tom případě se podívejte na naše webové stránky, kde si můžete vybrat z opravdu bohaté nabídky rohoží a to s všemožnými motivy. Nechte se inspirovat paní módou a pořiďte si tyto unikátní a velmi moderní doplňky do domácnosti, které jsou provedeny jen v tom nejlepším designu a krásných barvách.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít