Koberec vysoký vlas - luxus pro každého

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Koberec vysoký vlas - luxus pro každého

Tak jako v roce minulém, tak i v tom letošním máme v plánu vás stále překvapovat něčím novým. Proto do tohoto roku vstupujeme s nabídkou koberců několika zvučných jmen, které nenechají nikoho na pochybách, že se opět jedná o naprosto úžasné koberce, hodící se do každého interiéru. Dovolte nám představit naši novou kolekci koberců, které se pyšní krásnými barvami a několika druhy velikostí.

Kopletní přehled v kategorii kusové koberce Shaggy.


Kusové koberce PanamaJako první se nabízí kusové koberce Panama, jež jsou opravdu vysoce kvalitní. Jejich moderní design a mnohobarevné provedení je určeno pro naprosto každou domácnost, kancelář a další prostory, kde se postarají o perfektní atmosféru. Jsou dodávány v několika velikostech a klidně si je mohou pořídit i ti nejnáročnější zákazníci neboť tyto kusové koberce splní veškerá očekávání a nároky na luxusní vzhled. 

Kusové koberce GlamoorDalší velmi kvalitní kusové koberce Glamoor hledejte v naší nabídce. I v tomto případě se jedná o naprosto luxusní záležitost, hodící se do všech myslitelných prostor. Jedná se o ručně tkané koberce, provedené v tom nejmodernějším designu. I tyto jsou dodávány v několika úžasných barvách a velikostech. Pokud se řadíte mezi hodně náročné zákazníky, potom si právě mezi těmito luxusními kousky zcela jistě najdete právě toho svého favorita pro zútulnění svých prostor.

Kusové koberce Supreme ShaggyPořád vás nic nezaujalo? Potom se podívejte na kusové koberce Shaggy Supreme a v tomto výběru již zcela jistě neodoláte velmi lákavé nabídce za super ceny. I v tomto případě se jedná o ručně tkané kusové koberce, které jsou přímo z naší výroby. Dlouhý pěti centimetrový vlas jim dodává punc luxusu. Všechny kousky jsou olemovány speciální lemovkou, která je výborným pomocníkem proti třepení okrajů. 

A ať už se rozhodnete pro kterýkoliv druh kusových koberců, jež jsme vám právě nabídli, zcela jistě budete doslova okouzlení a uchvácení jejím naprosto profesionálním a dokonale moderním designem, hodícím se opravdu do každého interiéru. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si takový koberec, který bude stoprocentně vyhovovat vašim nárokům.

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít