Jarní rohožky před vaše dveře

Jaro s sebou přináší krásnější počasí a to nás vyhání více do přírody. Na podrážkách bot si však s sebou domů přinášíme různé nečistoty, jako je bláto nebo kamínky ze zimního posypového materiálu. Abyste se vyhnuli nečistotám, nabízíme vám pohodlné a trendy řešení, jak zabránit znečištění svého domova.

Rohožka Quadro ScrapeObjednejte si u nás kvalitní rohožky, které perfektně a jednoduše očistí vaši obuv. Jejich jemná vlákna vyčistí jakoukoli podrážku a vy tak domů vkročíte čistou nohou. Nabízíme vám například kvalitní rohožky Quadro Scrape nebo Dimension Stripe, které jsou vyrobeny ze 100 % polyetylenu. Vybrat si můžete z několika barevných provedení a rohožky Dimension Stripe jsou v nabídce dokonce ve dvou různých rozměrech.

Rohožka Dehli 002 Welcome HomeJestliže hledáte exkluzivnější variantu, prohlédněte si naši nabídku kvalitních a oblíbených rohožek Dehli 002 Welcome Home. Vyráběny jsou z gumy a přírodních kokosových vláken. Kromě kvalitního materiálu vás jistě zaujmou také svým jedinečným designem, který vřele přivítá každou vaši návštěvu. Tato jedinečná rohožka je určená především pro vnější použití a je tak vhodná pro jakýkoli rodinný dům. Ze 100 % kokosového vlákna jsou vyráběny také moderní rohožky Ruco Print. V sekci rohožky můžete najít tyto rohožky v šesti barevných provedeních, které skvěle doplňuje nápis Home.

Rohožka OutlineDo kategorie vysoce kvalitních a luxusních rohožek patří také venkovní rohožky Outline. Vyrobeny jsou ze 100 % polyetylenu a jsou vysoké až 22 milimetrů. Vysoce kvalitní syntetické štětiny odstraní každou jarní nečistotu a jsou také odolné vůči jakémukoli počasí. Tato rohožka je také velmi bezpečná, neboť je vybavena protiskluzovým systémem. Také rohožku Outline si můžete objednat v mnoha barvách, takže si určitě vyberete tu pravou barvu pro váš dům. Všechny námi nabízené rohožky si můžete zakoupit za ty nejlepší ceny a to v našem internetovém obchodě www.vopi.cz. Neváhejte a zvelebte svůj vchod do domu nebo bytu moderní a vysoce kvalitní rohožkou!

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0