Jak najít koberec, který chci, a nezbláznit se z toho?

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Jak najít koberec, který chci, a nezbláznit se z toho?

Vybírejte kusové koberce pomocí filtrů - ušetříte si spoustu času a nervů. 

 

Potřebuji koberec. Nějaký normální, obdélníkový, do obýváku, s moderním vzorem. Asi nejspíš zelený. Nebo klidně i šedý. A spíš s vyšším vlasem.

Tak jo, jdu na lov.

Jenže do nejbližšího kamenného obchodu s koberci je to celkem daleko. A stejně tam mají na výběr jen pár kousků, pokud si to dobře pamatuji. Popravdě, ani ve velkých prodejnách nikdy nemají vystavené všechno. Pak mi začnou nabízet katalogy, že objednají.

To si rovnou můžu prohlídnout katalogy v klidu doma na internetu, a bez snaživé prodavačky. Když budu chtít, chatovací okno má dneska kdejaký eshop - tam mi odpoví, a nebudou vidět, jak se na jejich odpověď tvářím. A já neuvidím, jak se tváří oni.

Jenže eshopů je spousta, a koberců ještě víc. A mě opravdu nebaví listovat 27. stránkou ve výpisu produktů a pořád rozklikávat a rozklikávat, a pak zjisit, že ten vzor, co se mi jakž takž líbí, se dělá jen v nízkém vlasu…

Eshop Vopi.cz to ale vyřešil. Hurá. Konečně inteligentní filtrování, které opravdu funguje. v levé části stránky si zvolíte 5 základních parametrů:

  • barva (šedá, zelená, krémová, … - zobrazit jde i více barev najednou)  
  • vzor (moderní, dětský, orientální, melír, …)
  • materiál (akryl, shaggy, umělé vlákno, …)
  • výška vlasu (vysoký, střední, nízký)
  • třída (standardní nebo prémiový).

Ve výpisu produktů v katalogu pak vidíte jen takové koberce, které Vás zajímají. Můžete si je seřadit podle ceny, názvu, nebo třeba zobrazit nejdříve novinky.

Parametrů lze zvolit i více najednou, např. vybrat více barev, které se Vám líbí.  

Je to opravdu jednoduché, pohodlné, a hlavně – vidíte jen to, co Vás opravdu zajímá.

A kdybyste náhodou chtěli listovat katalogy, i to je na vopi.cz možné.

A navíc - Vopi je mimo jiné přímý výrobce bytových koberců. Pokud Vám nevyhovují typové rozměry, je pro ně hračka koberec upravit. Nebo si u nich můžete objednat koberec přímo na míru.

Tak směle do toho!

 

Ukázka filtru koberců

 

Autor: Jitka Marková

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít