I starší interiér obytného vozu může vypadat zase skvěle!

  • Vopi.cz
  • Blog
  • I starší interiér obytného vozu může vypadat zase skvěle!

Láká vás vyrazit si na dovolenou po vlastní ose? Pokud si chcete užít právě takový pobyt v maximálním měřítku, můžete vyrazit vlastním obytným vozem. Koupit si obytný vůz již v současnosti není příliš nákladnou záležitostí. 

Pořídit se dá již v řádech desetitisíců korun. Jestliže se bojíte toho, že interiér vozu nebude moderní jako je tomu u nového vozu, pak zbystřete. Renovace veškerého čalounění na míru je totiž možná. Necháte-li si zrenovovat interiér automobilu u nás, autokoberce a autopotahy budou vypadat jako nové! 

After-Knaus-580H-picture-3.jpg

Autokoberce a autopotahy vám zrenovujeme

Největším problémem ve starém interiéru bývají ošuntělé a na pohled vcelku nevzhledné autopotahy. Mnohdy se jich člověk štítí vůbec dotknout, natožpak se na ně posadit. Pokud budete mít ve vašem obytném vozu právě takovéto čalounění i vy, pak se na nás bez váhání obraťte. Vaše staré autopotahy zrenovujeme takovým způsobem, že nebudete věřit tomu, že někdy vypadaly staře a zničeně. To samé přitom platí i o autokobercích. 

Vyberte si nový vzhled autopotahů sami

Pokud budete chtít, můžete si klidně vybrat vzhled autopotahů a koberců sami. Momentální nehezká podoba autopotahů na novou vizáž nebude mít žádný vliv. Určitě se nemusíte obávat ani nestandardních rozměrů vašeho vozu. Zrenovovat dokážeme vkusně jakýkoli obytný vůz, a to i v  nestandardním provedení. 

renovace-autopotahu.jpg

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0