I starší interiér obytného vozu může vypadat zase skvěle!

Láká vás vyrazit si na dovolenou po vlastní ose? Pokud si chcete užít právě takový pobyt v maximálním měřítku, můžete vyrazit vlastním obytným vozem. Koupit si obytný vůz již v současnosti není příliš nákladnou záležitostí. 

Pořídit se dá již v řádech desetitisíců korun. Jestliže se bojíte toho, že interiér vozu nebude moderní jako je tomu u nového vozu, pak zbystřete. Renovace veškerého čalounění na míru je totiž možná. Necháte-li si zrenovovat interiér automobilu u nás, autokoberce a autopotahy budou vypadat jako nové! 

After-Knaus-580H-picture-3.jpg

Autokoberce a autopotahy vám zrenovujeme

Největším problémem ve starém interiéru bývají ošuntělé a na pohled vcelku nevzhledné autopotahy. Mnohdy se jich člověk štítí vůbec dotknout, natožpak se na ně posadit. Pokud budete mít ve vašem obytném vozu právě takovéto čalounění i vy, pak se na nás bez váhání obraťte. Vaše staré autopotahy zrenovujeme takovým způsobem, že nebudete věřit tomu, že někdy vypadaly staře a zničeně. To samé přitom platí i o autokobercích. 

Vyberte si nový vzhled autopotahů sami

Pokud budete chtít, můžete si klidně vybrat vzhled autopotahů a koberců sami. Momentální nehezká podoba autopotahů na novou vizáž nebude mít žádný vliv. Určitě se nemusíte obávat ani nestandardních rozměrů vašeho vozu. Zrenovovat dokážeme vkusně jakýkoli obytný vůz, a to i v  nestandardním provedení. 

renovace-autopotahu.jpg

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: