Gumové rohože před dveře

Máte rádi krásné, neobvyklé a přitom praktické pomocníky do domácnosti, jenž vám usnadní život? Jednou takovou vynikající věcí na našem trhu je gumová rohož před dveře, připomínající nejen železo, ale i dřevo. Tyto EKO výrobky jsou zhotoveny z recyklovatelných materiálů a na náš trh je uvádí Vopi. cz.

Gumová rohož pred dvěře SteelGumové rohože jsou tenké a přitom pevné, vyrobeny z černé pryže. Výrobky obsahují více variant, jak velikostně, tak tvarově. Vyznačují se snadnou údržbou a perfektní ohebností, díky které je zaručena jejich dlouhá životnost. Rozhodnout se můžete pro dva druhy a to Wood a Steel, které se od sebe liší jak už název napovídá tím, co imitují. 

Cenově jsou velice lehce dostupné a vybírat můžete z několika druhů a tvarů. Nabízené gumové rohože perfektně očistí podrážky bot díky svému hrubšímu povrchu. Tak si nenosíte do domu žádnou venkovní špínu. V nabídce jsou ve dvou základních barvách a to černé a stříbrné. 

Tyto rohože jsou určeny před hlavní vchod a svým vzhledem a strukturou připomínají železo nebo dřevo. Jejich vynikající design upoutá každého na první pohled.

Mějte tento originální kousek u svých dveří. Vyberte si z pestré nabídky tvary obdélníkové nebo půlkulaté. Jejich plastický vzhled je krásný a jsou provedeny v několika designech, které upoutají pro svoje neocenitelné vlastnosti. Tyto gumové rohože před dveře prostě patří ke každému vchodu. 

Gumová rohož WoodPokud chcete být opravdu originální a oslnit každou svoji návštěvu, pořiďte si tohoto kvalitního a výkonného pomocníka. Nechte se inspirovat webovými stránkami této společnosti, kde naleznete i spoustu jiných výrobků. Položte si přede dveře tuto kvalitní a přitom úžasnou rohožku. Vyberte si z teplých barev, imitující železo, dřevo nebo i kousek cihlové podlahy.

V případě touhy po naprosté originalitě si pořiďte gumové rohože s nápisem, vítající každičkou návštěvu, která k vám zavítá. Sami uvidíte, že jste se rozhodli pro vynikající výrobek, který vám bude sloužit po mnoho let k vaší naprosté spokojenosti. 

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0