Dětský koberec jako vánoční dárek

Každý dětský pokoj si zaslouží krásné a vkusné vybavení. Ostatně vždyť děti jsou těmi, na které nejčastěji myslíme a chtěli bychom jim dát to nejlepší. Jestliže právě nyní přemýšlíte o tom pravém vánočním dárku, můžete se inspirovat třeba námi nabízenými koberci, které mohou dětský pokoj oživit mnohem lépe než cokoli jiného.

Dětský koberec Monster HighNabízíme kvalitní a designově neotřelé dětské koberce Monster High hodící se do jakéhokoli dětského pokoje. Vybrat si u nás můžete celkem ze třech variant tohoto koberce. Klasikou je koberec zvaný Monster High Checkers, který je charakteristický zejména stylovým obrázkem tvořícím hlavní část celého koberce a okolím v růžovém podání. Do dětského pokoje obývaného dospívající dívkou bude tento koberec perfektně sedět.

Dětský koberec Monster High Be a monsterKoberec Monster High Be a monster je typický dominantní modrou barvou výborně vystihující atmosféru interiéru dětského pokoje v tomto barevném provedení. Třetím kobercem tohoto druhu je Monster High Skull. Tento koberec je podobný prvně zmiňovanému a jeho vzhled je též poměrně inovativní a hezký. 

Všechny dětské koberce Monster High v našem sortimentu se vyznačují vysokou kvalitou použitých materiálů a také dalšími vlastnostmi, díky nimž se hodí do jakéhokoli dětského pokoje. Jde o kusové koberce, takže se nemusíte obávat toho, že by manipulace s nimi byla nějak problematická. Jednoduše se instaluje přímo na místo, kde je zapotřebí a kde může pokoji z designového hlediska pomoci.

Dětský koberec Monster High High SkullMateriál, z něhož se koberce vyrábí, je 100% polypropylen. Koberce se díky tomuto faktu velmi dobře čistí. Struktura koberce je tvořena smyčkovým vlasem. Díky všem vlastnostem budou mít děti z koberce vyobrazujícího motivy jejich hrdinů opravdovou radost a vy si můžete odškrtnout další dárek ze svého seznamu.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0