Člověče nezlob se-hra plná zábavy nyní na koberci

Jste náruživí hráči a velmi rádi trávíte čas s přáteli, či se svojí rodinou hraním různých společenských her? Potom se podívejte na naši nabídku velmi populární společenské hry Člověče nezlob se, kterou ovšem nabízíme jako novinku a to přímo na koberci. Tuto hru zřejmě není potřeba představovat. Kdo by ji neznal? Vždyť ji hrály už naše mámy. Je ale pravda, že od té doby prošla různými změnami a vylepšeními.

Člověče nezlob se hraHrajete tuto hru rádi? Tak potom proč ne na koberci? Podívejte se naši úžasnou nabídku a pořiďte si ji domů, třeba jaké dárek pod stromeček. Zažijete spoustu nezapomenutelných zážitků a koberec se společenskou hrou vám navíc bude sloužit jako vynikající dekorace. Zahrajte si tuto hru se svými známými třeba na Silvestra. Uvidíte, že s ní zažijete hodně úsměvných okamžiků, které vám budou připomínat krásné chvíle strávené se svými přáteli.

Tento dětský koberec Člověče nezlob se je totiž určený nejen pro naše nejmenší, ale i pro dospělé. Je proveden ve velikosti 92 x 92 centimetrů a jeho součástí jsou i hrací pomůcky, jako jsou dřevěné figurky a kostky. Samozřejmostí jsou stejně jako u klasických her i pravidla. Obrovskou výhodou těchto koberců je možnost sesednutí se. Určitě každý zná tu situaci, kdy není možné dostat ke stolu hráče společně s fanoušky. Nakonec přece jen Člověče nezlob se hra je velice populární napříč generacemi.

Hra Člověče nezlob se na koberciMáte zájem o tuto perfektní hru, která vám zpříjemní například dlouhé zimní večery? Potom se podívejte na naše webové stránky a koberec si v klidu domova objednejte. Uvidíte, že tím získáte velmi kvalitní dárek nejen pod stromeček pro každého člena vaší rodiny. Vždyť tato hra je plná zábavy. A až se začnete při jejím hraní rozčilovat při případném vyhození vaší figurky, potom si vždy s úsměvem připomeňte, že hrajete hru, jejíž samotný název vás nabádá, abyste se nerozčilovali. 

Kupte si proto Člověče nezlob se, hru na koberci plnou zábavy. Zapojte do hraní celou rodinu a prožijte s ní nejen krásné svátky.

 

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: