Byli jsme pro inspiraci na IAA 2015 ve Frankfurtu

  • Vopi.cz
  • Blog
  • Byli jsme pro inspiraci na IAA 2015 ve Frankfurtu

Ekonomická krize je zdá se ta tam, což můžeme říct dle našich zkušností z letošního mezinárodního automobilového veletrhu ve Frankfurtu. Oproti předešlým letům veletržní prostory opět praskaly ve švech, kdy na ploše větší než 30 000 metrů čtverečních vystavovala tisícovka vystavovatelů z celého světa. 

V rámci veletrhu jsme si mohli prohlédnout všechny aktuální novinky jakými jsou BMW 740d pro rok 2016, Ford Focus RS, Renault Mégane 2016 nebo Audi S4 2016 a nově představovanou Mazdu Koeru. Viděli jsme také naživo novou Škodu Superb combi, která se Škodovce moc povedla.

Veletr představil i mnoho studií a konceptů. Některá auta se působila moderním a nadčasovým dojmem, jiná spíše jako kosmická vozítka :-)

Co nás však zajímalo z profesionálního hlediska, tak to byly interiéry představovaných vozů, a to především autokoberce, ve kterých pro Vás chceme být tím nejlepším možným dodavatelem a jasnou volbou. Těší nás, že autokoberce jsou součástí jak nově představovaných vozů, tak i studií a konceptů - i když v některých případech se u konceptů vozů v autě spíše leželo než sedělo a tedy prostor pro autokoberce byl malý.

Jelikož bylo o autosalonu ve Frankfurtu 2015 napsáno v oficiálních mediích dost, přijměte raději pozvánku do fotogalerie pod článkem, kde si můžete prohlédnout autosalon prohlédnout našima očima.

 

Fotogalerie

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0