Byli jsme pro inspiraci na IAA 2015 ve Frankfurtu

Ekonomická krize je zdá se ta tam, což můžeme říct dle našich zkušností z letošního mezinárodního automobilového veletrhu ve Frankfurtu. Oproti předešlým letům veletržní prostory opět praskaly ve švech, kdy na ploše větší než 30 000 metrů čtverečních vystavovala tisícovka vystavovatelů z celého světa. 

V rámci veletrhu jsme si mohli prohlédnout všechny aktuální novinky jakými jsou BMW 740d pro rok 2016, Ford Focus RS, Renault Mégane 2016 nebo Audi S4 2016 a nově představovanou Mazdu Koeru. Viděli jsme také naživo novou Škodu Superb combi, která se Škodovce moc povedla.

Veletr představil i mnoho studií a konceptů. Některá auta se působila moderním a nadčasovým dojmem, jiná spíše jako kosmická vozítka :-)

Co nás však zajímalo z profesionálního hlediska, tak to byly interiéry představovaných vozů, a to především autokoberce, ve kterých pro Vás chceme být tím nejlepším možným dodavatelem a jasnou volbou. Těší nás, že autokoberce jsou součástí jak nově představovaných vozů, tak i studií a konceptů - i když v některých případech se u konceptů vozů v autě spíše leželo než sedělo a tedy prostor pro autokoberce byl malý.

Jelikož bylo o autosalonu ve Frankfurtu 2015 napsáno v oficiálních mediích dost, přijměte raději pozvánku do fotogalerie pod článkem, kde si můžete prohlédnout autosalon prohlédnout našima očima.

 

Fotogalerie

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: