Bydlení je hra

Mnoho pořadů o bydlení napomáhá lidem jak si zpříjemnit své bydlení. Jedním z těchto pořadů je "Bydlení je hra". Tento pořad se zabývá interiérovým designem, architekturou, vybavením a rekonstrukcí vašeho bytu nebo domu.

Koberce a bydlení je hra

V každém díle se kreativní tým soustředí na jednu část vašeho domova, kterou si přejete změnit. Do pořadu "Bydlení je hra" se může přihlásit každý, kdo má zájem a chce změnu pomocí odborníků. V průběhu pořadu se diváci nejen dívají, jak rozsáhlá může být změna, ale také čerpají inspiraci a učí se různé tipy a rady jak rychle, snadno a efektivně si zpříjemnit prostředí svého domova. Tento pořad je určen jak pro mladé, tak i pro starší generace, protože představuje všechny možné nejnovější trendy v bydlení, takže si zde každý najde své. Tým designérů se z části řídí přáním zadavatele, ale podstatě mají volnou ruku, protože zákazník až do konce rekonstrukce nemá ponětí co se s jeho domovem děje. Kreativní tým přihlíží na celkové zařízení a atmosféru domova zákazníka a snaží se ve své práci o splynutí s ostatními místnostmi zákazníkova domu. 

Tento pořad se vysílá jednou týdně a to ve čtvrtek v podvečer na televizní stanici ČT1. Pořad "Bydlení je hra" spolupracuje s mnoha architekty a designéry z celé republiky, aby nápady nebyly stále jen z jedné hlavy, ale měly pestrobarevné provedení, které je doplňeno nejrůznějšími doplňky jako jsou třeba kusové koberce. V pořadu nechybí ani soutěž pro diváky, kde se vždy hraje o lákavé ceny. Tyto díly jsou předem natočené, takže na konci každého dílu se divák dozví téma následujícího dílu. A pokud jste nestihli nějakou episodu, která vás zajímala, tak jej zpětně můžete zhlédnout na webových stánkách ČT1, kde jsou nejen episody ale i diskuse a nejrůznější dotazy.

 

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0