AUTOTEC & AUTOSALON 2011 Brno - Výjimečný ročník

  • Vopi.cz
  • Blog
  • AUTOTEC & AUTOSALON 2011 Brno - Výjimečný ročník

Mezinárodní veletrh užitkových vozidel, dílů a servisní techniky AUTOTEC se v tomto roce zcela výjimečně spojil s Mezinárodním veletrhem osobních automobilů AUTOSALONEM BRNO.

Na návštěvníky tak čeká dvojitá automobilová dávka. O zábavu bude vskutku postaráno. Na své si přijdou milovníci tradiční české značky nákladních vozidel.

Z Letňan dorazí Avia. Firma, která zamotala automobilovým průmyslem a nyní míří strmě vzhůru. Rozšiřuje nabídku svých automobilů a láká na vysokou kvalitu vozů. Jako zlatý hřeb výstav představí Avia ekologický automobil s plně elektrickým pohonem.

Neméně zajímavým výrobcem užitkových vozů je Iveco. Na brněnských veletrzích AUTOTEC 2011 má tato dynamická firma své nezastupitelné místo. Ze škály modelů přiváží vozidla Daily, Eurocargo, Stralis či off-roadového Trakkera. Ač jsou to pořádná auta s pohonem na všechna kola a s motory o výkonech až 373 kW/500k, umí být též šetrná k přírodě a vnímavá k řidiči. A právě toto je hlavním tématem celé expozice Iveco na Autotecu 2011.

Automobilka Huyndai se na brněnských veletrzích rozjela. V Brně na autosalonu 2010 představí prezentaci, s níž slaví úspěchy na nejprestižnějších evropských automobilových výstavách. Na českou premiéru se třesou modely nové generace – i30 a Santa Fe. A přijede také nejnovější koncept budoucí Huyndaie vyšší střední třídy - Huyndai i-flow. Pro návštěvníky – Huyndai jako oficiální partner Mistrovství světa ve fotbale 2011 – přidává fotbalový koutek. A také jízdu zručnosti a i30 Roadshow.

Další soutěže, které návštěvníkům přinášejí zajímavé ceny, jsou Autotec Prix 2011, soutěž s AutoRevue.cz, Automobil 4x4 roku 2011.

Nebude chybět ani servisní technika zastoupená firmami: Bosch, Technology – Garage, Univer, Rema Tip Top Inco, Miteral, Siems & Klein, Ad Technik a Maxitech.

První veletrh historických automobilů, motocyklů, náhradních dílů a renovačních dílen v České republice a největší setkání klubů majitelů youngtimerů – to je Classic Show.

Krásné ženy, silná auta, servisní technika, zábavné soutěže i nablýskaní veteráni. To vše a mnohem víc na vás čeká v unikátním ročníku Mezinárodního veletrhu užitkových a osobních vozidel, dílů a servisní techniky AUTOTEC & AUTOSALON BRNO 2011.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít